+420 602 724 014


info@apartman-vanessa.cz

Apartmán-Vanessa s.r.o.
Bližná 25, Jestřábí III.
382 23 Černá v Pošumaví
Lageplan / poloha

facebook

Apartmánový komplex Vanessa - Lipno

Apartmánový komplex Vanessa

blízko obce Černá v Pošumaví nabízí ubytování v apartmánech rozdílných velikostí. Naše apartmány jsou příjemně vybaveny masivním dřevěným nábytkem, idální pro letní nebo zimní dovolenou u břehu jezera Lipno.

Všechny apartmány mají k dispozici jídelní stůl se židlemi, komodu pro osobní věci a dle velikosti apartmánu jednu až dvě šatnové skříně, postele a dle typu apartmánu rozkládací gauč. Kuchyňka v apartmánu je vybavena lednicí s malým mrazáčkem,  
dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, tak jako nadobím a příbory a mikrovlnnou troubou. Každý apartmán má vlastní sprchu a toaletu, TV se satelitem.

                                                                       Naše apartmány jsou nekuřácké.

Apartmán Vanessa II

Apartmány Vanessa II byly nově vystaveny v červnu roku 2020. Tyto apartmány je disponován přímo vedle hlavní budovy Vanessa I.
V nové budově se nacházejí 4 velmi konfortní a prostorné apartmány, dva na každém patře. Každý z apartmánu má dvě separátní ložnice, kuchyňský kout s jídelním koutem a s obývákem, s rozkládacím gaučem, Wifi a SatTV, vlastní koupelnou a toaletou.
Kuchyně jsou plně vybavené myčkou na nádobí, mikrovlnou troubou, překapávačem, varnou konvicí, varnou deskou, lednicí s malým mrazáčkem a nádobím.Každý z apartmánu má svůj vlastní balkón nebo terasu s překrásným výhledem na jezero.

K této budově patří soukromé parkoviště se závorou. Před domem je zelený prostor pro volný čas a grilem. V celkovém zařízení s celkovou plochou 3500m2 je k dispozici bazén se zastřešením při nepříznivém počasi, velká soukromá pláž s lehátky.