+420 602 724 014


info@apartman-vanessa.cz

Apartmán-Vanessa s.r.o.
Bližná 25, Jestřábí III.
382 23 Černá v Pošumaví
Lageplan / poloha

facebook

Objekt

Ubytování a rodinná dovolená u jezera Lipno přímo u břehu vodní nádrže Lipno s vlastní písečnou pláží. Náš rodinný penzion nabízí ubytování v apartmánech s možností snídaně s výhledem na jezero Lipno. Bazén nabízí možnost odpočinku a wellnessu, dovolená přímo u břehu prřhrady Lipno. Rekreační zařízení nabízí detské hřiště a sluneční terasu, ideální jako rodinná dovolená.

Apartmánový dům Vanessa byl v roce 2007 nově postaven a stojí na soukromém pozemku o rozloze 3.500m2, přímo u jezera Lipno. V domě je k dispozici několik apartmánů ve velikostech od 32m2 po 83m2, s překrásným výhledem na jezero Lipno.
Objekt se nachází ve velmi klidné lokalitě. Ze zadní strany se rozprostírá les a přední stranu ohraničuje jezero Lipno.
Obec Černáv Pošumaví je vzdálena pouze 2 km. Díky umístění patří tato poloha k vynikajícím 
jako letní nebo zimní dovolená u jezera Lipno s lyžováním Hochficht nebo Kramolín.

Naše  zařízení je nekuřácké.

Apartmán Vanessa II

Apartmány Vanessa II byly nově vystaveny v červnu roku 2020. Tyto apartmány je disponován přímo vedle hlavní budovy Vanessa I.
V nové budově se nacházejí 4 velmi konfortní a prostorné apartmány, dva na každém patře.

Každý z apartmánu má dvě separátní ložnice, kuchyňský kout s jídelním koutem a s obývákem, s rozkládacím gaučem, Wifi a SatTV, vlastní koupelnou a toaletou. Kuchyně jsou plně vybavené myčkou na nádobí, mikrovlnou troubou, překapávačem, varnou konvicí, varnou deskou, lednicí s malým mrazáčkem a nádobím. Každý z apartmánu má svůj vlastní balkón nebo terasu s překrásným výhledem na jezero. K této budově patří soukromé parkoviště se závorou. Před domem je zelený prostor pro volný čas a grilem.
V celkovém zařízení s celkovou plochou 3500m2 je k dispozici bazén se zastřešením při nepříznivém počasi, velká soukromá pláž s lehátky.